Бібліотека Сіверської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Вітаємо Вас на сайті шкільної бібліотеки!

Шановні користувачі!
Дякуємо, що завітали до нашої віртуальної бібліотеки!
В даний час змінилися роль і значення бібліотеки в суспільстві.
Бібліотекар сьогодні - не просто видає, рекомендує, записує. Найчастіше - це людина з вищою освітою, що має (обов'язково!) навички роботи з комп'ютерної технікою, добре орієнтується в інформаційних ресурсах мережі Інтернет і вміє працювати як з традиційною, так і з електронною книгою.
Бібліотека навчального закладу має свої особливості і специфіку в порівнянні з масовими бібліотеками. Основним завданням тут є забезпечення навчального та виховного процесу літературою на різних носіях. Але бібліотека НЗ - це ще й культурно-просвітницький центр навчального закладу. Тому ми намагаємося об'єднати ці основні функції та завдання в своїй роботі, використовуючи, як традиційні матеріали, так і можливості інформаційних технологій.
Наш сайт створений власними силами на безкоштовній основі Google. Це, невеликий крок вперед, можливість приєднатися до когорти бібліотекарів, які використовують інформаційні технології для спілкування та обміну досвідом. На головній сторінці сайту Ви можете ознайомитися з презентацією про нашу невелику бібліотеку, з основними розділами запропонованими відвідувачам. Якщо у Вас з'являться якісь поради, рекомендації, коментарі, то їх можна залишати на нашому Форумі. На сторінках сайту ми готові поділитися з Вами фрагментами нашого багатогранного бібліотечного життя.
Але, скільки б граней не було, основна - це Ви, наші читачі: учні, вчителі, співробітники та всі бажаючі! Ми завжди готові та відкриті до співпраці!

Сайти організацій

Нема результатів.